wtorek, 2 kwietnia 2013

Moja włosowa historia :)

Moje włosy w ciągu roku przeszły naprawdę dużo. Naturalnie moje włosy są brązowe. Pod koniec 1 liceum zachciało mi się zmiany i wymysliłam sobie kolor czerwony:
W dniu 18 urodzin  nie wiedzieć czemu wybrałam....czerń(!!!!) zdecydowanie najgorszy wybór w moim życiu...ani mi nie pasował ,ani ładnie nie wyglądał, a ja też nie czułam się w tym jakoś rewelacyjnie...

Nastepnie zaczął się powrót do naturalności...Chodziłam z wieeelkimi odrostami, by rozjaśnić jak najmniej moich włosów...miedzyczasie sama kombinowałam z farbowniem włosów w domu i w efekcie wyglądły tak:
.Poszłam do fryzjerki i przeżyłam koszmar...włosy miałam od nasady blond, następnie ohydny rudy a pod spodm ciemny brąz...
 Na chwilę obecną moje włosy po ponad roku wyglądają już całkiem nieźle, w większości są naturalne (zostały mi jakieś tam końcówki jeszcze ale po maturach je podetne :). Zdjęcie aktualnych włosów wrzucę za jakiś czas jak bedą w troszkę lepszym stanie :)

3 komentarze:

  1. Hej ;) tu shegirl17 ze zszywki :) cena jaka mnie interesuje to 50 zł. Pozbywam się kilku rzeczy przed przeprowadzką, bo niestety mniej miejsca na ubrania i torebki ;) myślę, że cena jest stosunkowo niska jak za firmę :) zależy mi na czasie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nadal czekam na wiadomość bo nie dostałam nic na e-mail :))

    OdpowiedzUsuń